YESTERDAY

Oscar ödüllü yönetmen Danny Boyle’un kamerasından süzülen “Yesterday”, The Beatles şarkılarıyla bezeli, nostaljik, sempatik ve fantastik bir romantik komedi.

Gitarı ve yumuşak sesiyle Jack Malik kendine küçük festivallerde bir kariyer inşa etmeye çalışan genç bir müzisyendir. Esas harçlığını ise bir marketten reyon görevlisi olarak çıkartmaktadır. Kendisine küçük müzik işleri ayarlayan menajeri Ellie aslında gizliden gizliye Jack’e aşıktır ama bunu itiraf edememektedir. Jack profesyonel bir müzisyen olma konusunda ümitlerini tükettiği bir akşam üstü bisikletiyle giderken küçük bir trafik kazası geçirir. Birkaç gün sonra Jack yine gitarıyla arkadaş ortamındayken sohbet döner dolaşır Beatles şarkılarına gelir ama bir dakika! Ortamdaki kimse Beatles isminden haberdar değildir ve dahası efsanevi grubun şarkılarını da hiç duymamışlardır! Jack çok geçmeden Beatles bestelerini hatırlayıp bu sayede şöhrete ulaşmaya çalışacaktır. “Four Weddings and a Funeral” (Dört Nikah Bir Cenaze) filminin senaristi Richard Curtis’in yazdığı, “Slumdog Millionaire” filminin Oscar’lı yönetmeni Danny Boyle’un yönettiği, Himesh Patel ile güzel aktris Lily James’in başrolleri paylaştıkları “Yesterday”, Beatles şarkılarının her sahnesine damgasını vurduğu sempatik ve fantastik bir romantik komedi filmi.

Yesterday
Yesterday
Yesterday

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77