X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

WONDER PARK

Çocukken hayal ettiğiniz parkın içinde bulsanız bir gün kendinizi? Bu sorudan hareketle çekilen “Wonder Park” (Mucizeler Parkı), harika isimlerden oluşan seslendirme kadrosu ve renkli öyküsüyle ‘lunapark tadında’ bir animasyon.

June hayal gücü geniş, iyimser, yaratıcı bir küçük kızdır. Kendisini hep devasa bir lunaparkta hayal eder. Evin çatısından aşağıya doğru kaymak gibi tehlikeli ‘oyunlara’ bayılır. Anne ve babasının tüm uyarılarına rağmen June bu lunapark tutkusundan vazgeçmez. Bir sabah gözünü açtığında kendisini içinde birbirinden ilginç hayvanların da olduğu dev bir lunaparkta bulur. Yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan lunaparkı kurtarabilmek için diğer hayvanlarla gücünü birleştirir. Orijinal seslendirme kadrosunda Jennifer Garner’dan Mila Kunis’e Matthew Broderick’ten Ken Jeong’a birbirinden harika isimler barındıran “Wonder Park”, hayal etmenin güzellikleri üzerine enfes bir Hollywood animasyonu.

Wonder Park
Wonder Park
Wonder Park

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77