WESTWORLD


İlk iki sezonuyla bilimkurgu hayranlarını bir hayli heyecanlandıran “Westworld”, üçüncü sezonuyla yepyeni karakterler ve öykü akışıyla daha da merak uyandırıcı bir diziye dönüşüyor.

Bugüne dek 43 Emmy adaylığı olan dizinin yeni sezonu 16 Mart’tan itibaren Amerika ile aynı anda sabaha karşı 04.00’te Türkçe altyazılı olarak, her Pazartesi beIN Connect’te izlenebilecek. Ayrıca her Pazartesi 23.00’te dublaj seçeneğiyle beIN Series Sci-Fi’da olacak.

3. sezonun başında Dolores (Evan Rachel Wood), Bernard (Jeffrey Wright) ve Delos yöneticisi Charlotte Hale’in (Tessa Thompson) bedeninde karşımıza çıkacak bilinmeyen bir android hep birlikte ‘gerçek dünya’yı keşfe çıkacaklar.

Dolores insanlığa karşı bir savaşa hazırlanırken, Bernard onu durdurmaya çalışacak. Maeve (Thandie Newton) ise yeni bir ‘alem’de tanıdık yüzlerle yeniden bir araya gelecek. Luke Hemsworth (Ashley), Rodrigo Santoro (Hector), Ed Harris (Siyah Giyen Adam) yeni sezonda da karşımıza çıkacak dizinin diğer yıldızları.

Westworld
Westworld
Westworld

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77