WATCHMEN

Tanınmış bir grafik romandan hareketle, “Lost” ve “The Leftovers” dizilerinin Emmy ödüllü yaratıcısı Damon Lindelof’un vizyonuyla çekilen “Watchmen”, Oscar ödüllü oyuncular Regina King ve Jeremy Irons gibi yıldız isimlerden oluşan kadrosu ve harika görsel dünyasıyla dikkat çekiyor.

“Lost” ve “The Leftovers” gibi popüler dizilerin Emmy ödüllü yaratıcısı, “Cowboys & Aliens”, “Prometheus”, “Star Trek Into Darkness”, “World War Z” ve “Tomorrowland” gibi popüler bilimkurgu/fantastik filmlerin senaristi Damon Lindelof’tan yine ses getirecek bir dizi geliyior: “Watchmen”... Aksiyon ve gizemi büyük bir başarıyla harmanlayan “Watchmen”, alternatif bir tarihi gerçeklikte bir dolu ‘süper anti-kahraman’ın maceralarına ortak ediyor bizi. Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Adelaide Clemens, Jean Smart, Frances Fisher, Tim Blake Nelson, Yahya Abdul-Mateen II gibi yıldızları bir araya getiren dizi aksiyon, gizem ve fantastiği harika bir kurguyla harmanlıyor.

Watchmen
Watchmen
Watchmen

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77