WARRIOR

Efsanevi isim Bruce Lee’nin yazdıklarından hareketle çekilen “Warrior”, 1800’lü yılların sonlarında Çin’den San Francisco’ya gelen bir dövüş sanatları ustasının başından geçenleri anlatan aksiyon dolu bir dizi.

Bruce Lee’nin yıllar önce iki büyük Hollywood stüdyosu için kaleme aldığı bir dizi senaryosunun taslakları yıllar sonra “Warrior” dizisi olarak kanlı canlı karşımıza çıkıyor. Dizi 14 Ağustos’tan itibaren beIN Series Vice’ta izlenebilecek. Efsanevi dövüşünün kızı Shannon Lee’nin babasının aldığı notları yönetmen Justin Lin’e iletmesiyle başlangıcı tetiklenen proje izleyiciyi 1800’lü yıllara götürüyor. Toplumsal açıdan karışık bir dönemden geçen Çin’den kalkıp San Francisco’ya ‘umuda yolculuğa çıkan’ bir grup Uzakdoğulunun ABD’de yaşadıklarını anlatan dizi aksiyon ve dövüş sahneleriyle Bruce Lee’nin mazisine yakışacak cinsten bir yapım. Dizinin başrollerini Andrej Koji ve OIivia Cheng paylaşıyorlar. “Banshee” dizisiyle tanıdığımız Jonathan Tropper’ın yaratıcısı olduğu dizinin yapımcıları arasında “Hızlı ve Öfkeli” serisinden tanıdığımız Justin Lin ve Bruce Lee’nin kızı Shannon Lee de var.

Warrior
Warrior
Warrior

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77