VOX LUX

Natalie Portman’ın müthiş performansıyla bir pop yıldızının sallantılı ruh halini anlatan “Vox Lux”, müzik dünyasına içeriden bakan son yılların en etkileyici filmlerden biri.

Celeste genç yaşında büyük bir pop yıldızı olmuşsa da, bunca yıllık şöhretten sonra kişisel bir kriz yaşadığı bir dönemden geçmektedir. Başarılarla dolu bunca yıllık kariyerinde ona en çok yardımcı olan kişiler ise şarkılarının sözlerini yazan kız kardeşi Eleanor ve menajeridir. Ne var ki, skandallarla dolu kariyeri yeni albümünün çıkması aşamasında büyük bir krizle sınanacaktır. İlk yönetmenlik denemesi “The Childhood of a Leader” (Bir Liderin Çocukluğu) ile çok iyi eleştiriler toplayan Brady Corbet’in bu ikinci uzun metrajı, Natalie Portman, Jude Law, Stacy Martin ve bu filmle performansı parmak ısırtan genç yıldız adayı Raffey Cassidy’nin müthiş oyunculuklarıyla pop dünyasının sahne arkasında yaşananları son derece etkileyici bir üslupla anlatıyor. Özellikle de Jude Law ile dördüncü kez aynı filmde buluşan Natalie Portman’ın performansı büyük bir alkışı hak ediyor.

Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77