Hemen sizi arayalım

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

doğrulama kodu
Potansiyel Müşteri Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayın.
Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Digiturk Potansiyel Müşteri Aydınlatma Metni'ni okudum ve ilgili aydınlatma metninde belirtilen şekliyle kişisel verilerimin abonelik hizmetlerinin sunulması ve tanıtılması kapsamında tarafımla iletişime geçilmesi amacıyla kullanılmasını ve bu amaçla Digiturk'ün hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
Kişisel verilerimin bana özel fırsatlar oluşturması ve tanıtılması için pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasını, yukarıda belirttiğim iletişim bilgilerime Digiturk tarafından reklam, promosyon vb amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini ve bilgilerimin SMS ve/veya e-posta gönderimi için hizmet alınan üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.
Tebrikler! Digiturk ailesine katılmak için ilk adımı attınız. Müşteri temsilcimiz, 09:00 - 19:00 arasında başvurduysanız 1 saat içerisinde, 19:00’dan sonra başvurduysanız ertesi gün 09:00 - 12:00 saatleri içerisinde sizi arayarak paket ve kampanyalarımızla ilgili detaylı bilgi verecek.
Başvuru ve kurulum süreciniz ile ilgili adımlar aşağıdaki şekilde ilerleyecek:

Çağrı merkezi temsilcimiz ihtiyacınızı ve ilgi alanınızı anlayarak size en uygun Digiturk paketlerini sunacak.

Yetkili teknik servimiz kurulum randevusu için sizinle iletişime geçecek.

Teknik personelimiz kurulum için verdiğiniz adrese gelip kurulumu gerçekleştirecek.