UPGRADE

Aksiyon ve bilimkurguyu müthiş bir yaratıcılıkla bir araya getiren “Upgrade”, son yıllarda yazdığı korku senaryoları ile dikkat çeken Leigh Whannell’ın yazıp yönettiği, başroldeki Logan Marshall-Green’in ‘insan üstü’ performans sergilediği bir film.

Yakın bir gelecekte teknoloji hayatın her alanını kontrol eder hale gelmiştir. Grey Trace ise teknolojinin geldiği noktadan hiç hoşnut değildir, o daha eski kafalı, hatta teknofobik bir adamdır. Bir gün karısı saldırgan bir çete tarafından öldürülür; Grey de bu saldırıda sakat kalır. Dünyası başına yıkılmış halde hastanede yatarken bir adam ziyaretine gelir ve ona hayatını değiştirecek bir teklif yapar. Grey’in beynine STEM adını verdiği bir çip yerleştirecektir; bu çiple Grey yapamadığı her şeyi yapar hale gelecektir. Teklifi kabul eden Grey çok geçmeden STEM’in de yardımlarıyla karısının katillerinin peşine düşer. “Saw” (Testere) ve “Insidious” (Ruhlar Bölgesi) gibi son dönemin iki popüler korku serisinin senaristlerinden olan Leigh Whannell’ın bu ikinci yönetmenlik denemesi, aksiyonu bol bir bilimkurgu filmi. Muhteşem görsel dünyası ve başroldeki Logan Marshall-Green’in performansıyla son yılların en özgün bilimkurgu filmlerinden biri “Upgrade”.

Upgrate
Upgrate
Upgrate

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77