TRUE HISTORY OF THE KELLY GANG


19. yüzyılın sonlarında Avustralya’da geçen 2019 yapımı “True History of the Kelly Gang” (Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi), Oscar’lı usta aktör Russell Crowe’un varlığıyla da değerlenen gerçek bir suç öyküsü anlatıyor.

2015 tarihli “Macbeth” ve 2016 yapımı aynı adlı ünlü video oyunundan uyarlanan “Assassin’s Creed”le son dönemde adından sıkça söz ettiren Avustralyalı yönetmen Justin Kurzel, bu kez anavatanına dönüyor ve çarpıcı bir suç hikayesi anlatıyor. 19. yüzyılın ikinci yarısında Avustralya’da birbirinden acımasız eylemlere imza atan Ned Kelly ve çetesinin öyküsünü aktaran filmde başrol daha önce Digiturk’te de gösterilen “11.22.63”dizisiyle tanıdığımız, en son “1917” filminde karşımıza çıkan George MacKay’e ait. Oyuncu kadrosunda ayrıca Oscar’lı usta aktör Russell Crowe’un yanı sıra en son yine Digiturk’te bir başka suç filmi olan “The Gentlemen”da izlediğimiz Charlie Hunnam ve “Game of Thrones”daki Leydi Crane olarak hatırlanabilecek Essie Davis gibi yıldızları görüyoruz. Sakin tabiatıyla bilinen Avustralya topraklarının bir zamanlar nasıl kana bulandığını anlatan, güçlü bir öykü…

TRUE HISTORY OF THE KELLY GANG
TRUE HISTORY OF THE KELLY GANG
TRUE HISTORY OF THE KELLY GANG

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77