TOY STORY 4


En İyi Animasyon Oscar’ının bu seneki galibi “Toy Story 4” (Oyuncak Hikayesi 4), sıkı dostlar Woody ve Buzz’ı yine doludizgin bir maceranın ortasına atıyor.

Dijital animasyon dünyasının çehresini değiştiren filmdir 1995 tarihli “Toy Story”. Astronot Buzz ve kovboy Woody’nin maceraları o filmden bu yana çocuklar kadar yetişkinlerin de merakla izledikleri hikayeler barındırıyor. 2020 En İyi Animasyon Oscar’ının sahibi olan “Toy Story 4” ile iki dostun ilişkisi bir kez daha zorlu bir sınava tabi tutuluyor. Bu kez aralarına aldıkları, çataldan yapılmış uyduruk bir oyuncak olan Forky’nin eğlenceli varlığıyla yine zorlu bir kurtarma operasyonuna dalıyor bizim kafadarlar. Josh Cooley’nin yönettiği filmde Tom Hanks, Tim Allen ikilisi yine seslendirme kadrosunun baş isimleri olarak göze çarpıyor. Ayrıca Keanu Reeves, Jordan Peele, Christina Hendricks, Carl Weathers, Mel Brooks gibi sürpriz isimler de ilginç yan karakterlerin seslendirmesinde karşımıza çıkan yıldızlar. Dünya çapında 1 milyar doları aşan hasılatıyla serinin de en çok gişe yapan parçası olan “Toy Story 4”, Buzz ve Woody’nin maceralarını özleyenlere ilaç gibi gelecek bir animasyon.

Toy Story 4
Toy Story 4
Toy Story 4

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77