X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X


TEEN TITANS GO!
TO THE MOVIES

Süper kahraman filmlerini ti’ye alan zekice senaryosuyla “Teen Titans Go! To the Movies” (Genç Titanlar), çocuklar kadar yetişkinlerin de keyifle izleyecekleri bir animasyon.

Yakın arkadaş olan beş genç günlerini Hollywood’un gişe filmlerine giderek ve o filmlerde izledikleri süper kahramanlar gibi kahramanlıklara imza attıklarını, bir gün onların da filmlerinin çekileceğini hayal ederek geçirirler. Bu umutlarla gittikleri Hollywood’da bir anda karşılarına bir süper kötü çıkar. Kafasındaki çılgınca planla dünyayı ele geçirmeyi düşünen bu kötü adama karşı savaşmak bizim beş kafadara düşecektir. Warner Bros. kanatları altında çekilen ve Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Supergirl, Flash, Yeşil Fener gibi DC kahramanlarının da ‘konuk’ olarak göründükleri filmin orijinal seslendirme kadrosunda Nicolas Cage, Kristen Bell, Jimmy Kimmel, Patton Oswalt, Will Arnett, Michael Bolton gibi yıldızları dinliyoruz.

TEEN TITANS GO! TO THE MOVIES
TEEN TITANS GO! TO THE MOVIES
TEEN TITANS GO! TO THE MOVIES

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77