TIME FREAK

“Game of Thrones” ile tanıdığımız güzel aktris Sophie Turner ve Martin Scorsese’nin Oscar’lı filmi “Hugo” vesilesiyle tanıdığımız Asa Butterfield’i bir araya getiren “Time Freaks” (Zaman Yolcuları), fantastik soslu bir romantik komedi.

Stillman okulun en iyi fizik öğrencisidir. Geleceği parlak görünen bu delikanlı aynı zamanda okulun en güzel kızlarından Debbie’yle çıkmaktadır. Fakat Debbie günün birinde Stillman’a A istediğini söyler. Debbie’nin kararını duyunca adeta yıkılan Stillman yine de pes etmemeye karar verir. Yakın arkadaşı Evan’la birlikte zaman makinesini icat eder ve Debbie’yle aralarını düzeltmek için geçmişe gider. “Game of Thrones” ile tanıdığımız güzel aktris Sophie Turner ve Martin Scorsese’nin Oscar’lı filmi “Hugo” vesilesiyle tanıdığımız Asa Butterfield’i bir araya getiren “Time Freaks” (Zaman Yolcuları), konusundan da anlaşılacağı gibi fantastik soslu bir romantik komedi.

Time Freak
Time Freak
Time Freak

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77