THE WOLF HOUR

Usta aktris Naomi Watts’ın üstün bir performans sergilediği “The Wolf Hour” (Kurt Saati), 1977 yılının New York’unda bir apartman dairesinde kısılıp kalan bir kadının başından geçenleri anlatan sıkı bir gerilim filmi.

June bir zamanlar sürekli sokaklarda olan protest bir gençken, yıllar sonra evine kapanıp yazılarını yazan yalnız bir kadına dönüşmüştür. Artık New York’un kaynayan bölgelerinden Bronx’ta bir dairede tek başınadır, kendisini dışarıdaki her şeyden soyutlamıştır. Sokaklarda siyahların protesto sesleri giderek yükselirken, June bunlara yalnızca dairesinin penceresinden bakmakla yetinir. Ne var ki, sıcaklar bir yandan, gürültüler diğer yandan derken bunlara bir de June’un zilini sürekli çalıp kaçan gizemli birileri eklenir. Alistair Banks Griffin’in yönettiği bu usta işi gerilim filminde Naomi Watt adeta performansıyla parlıyor. Neredeyse baştan sona bir apartman dairesinde geçen filmde sıcak havayla birlikte tansiyon da adım adım artıyor.

THE WOLF HOUR
THE WOLF HOUR
THE WOLF HOUR

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77