THE TWILIGHT ZONE

“Get Out” ve “Us” gibi son dönemin en popüler korku filmlerinin yaratıcısı Jordan Peele’in önderliğindeki “The Twilight Zone”un 2. sezonu yine tüyler ürpertici hikayeleriyle karşımıza geliyor.

Bilimkurgu ve fantastik tutkunlarını başka bir boyuta taşıyan “The Twilight Zone”un 2. sezonu yine birbirinden şaşırtıcı 10 hikayeyle dönüyor. “Get Out” ve “Us” filmlerinin yaratıcısı Jordan Peele ile “X-Men” filmlerinin usta senaristi Simon Kinberg’in hayal gücünden doğan dizi en az 1950’ler ve 80’lerdeki öncülleri kadar geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başardı. Peele’in aynı zamanda hikayelerin anlatıcısı konumunu da üstlendiği dizinin bu sezonu da şaşırtıcı doğaüstü öyküleriyle baş başa bırakacak bizleri. Yeni sezonda yine yıldız isimlere rastlıyoruz. Morena Baccarin, Jenna Elfman, Christopher Meloni, Damon Wayans Jr., Topher Grace, Gretchen Mol ve klasik “Star Trek” dizisindeki Sulu karakteriyle gönlümüzde yer edinen George Takei bu sezon boyunca bölüm bölüm karşılaşacağımız yıldız oyuncular. Uzaylı istilaları, doğaüstü olaylar, sürpriz sonlar, keskin virajlar ve süper zeki bir ahtapot bu sezonun maceraları boyunca bize eşlik edecek. Kısacası, ürperirken düşünmeye hazır olun!

The Twilight Zone
The Twilight Zone
The Twilight Zone

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77