X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

THE TWILIGHT ZONE

1960 ve 80’lerde televizyonlarda fenomene dönüşen ve günümüzde genç korku üstadı Oscar’lı Jordan Peele tarafından revize edilen “The Twilight Zone”, her bölümünde türün meraklılarına heyecanlı fantastik hikayeler anlatan bir dizi.

Bir zamanlar televizyonlarımızda “Alacakaranlık Kuşağı” ismiyle bilinen “The Twilight Zone”, ilk kez 1950’lerin sonlarında Rod Serling tarafından yaratılmıştı. Her bölümünde fantastik veya bilimkurgusal hikayeler anlatan dizi o dönem fenomen olmuştu. Aynı şekilde 1980’lerde yine canlandırılmış ve büyük ilgi görmüştü. Dizi, konseptini hiç bozmadan 2019 yılında bu kez “Get Out” ve “Us” gibi korku filmleriyle geçen yıllarda başta türün hayranları olmak üzere herkesin takdirini kazanan Oscar’lı Jordan Peele tarafından üçüncü kez hayata döndürülüyor. Eski versiyonların mirasına saygıda kusur etmeden yoluna devam eden bu yeni “The Twilight Zone”un da her bölümünde küçük fantastik/bilimkurgusal öyküler izleyeceğiz. Peele’in aynı zamanda anlatıcı görevi de üstlendiği dizinin her bölümünde Seth Rogan, Ginnifer Goodwin, Sanaa Lathan, Kumail Nanjiani, John Cho, Zazie Beetz, Jacob Tremblay, Chris O’Dowd, Adam Scott, Taissa Farmiga, Luke Kirby, Tracy Morgan gibi dizi ve sinema dünyasının tanınmış simalarını izleyeceğiz.

THE TWILIGHT ZONE
THE TWILIGHT ZONE
THE TWILIGHT ZONE

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77