THE TRUTH

Catherine Deneuve, Juliette Binoche ve Ethan Hawke gibi üç usta oyuncuyu bir araya getiren “The Truth” (Saklı Gerçekler), Altın Palmiyeli Japon yönetmen Hirokazu Koreeda’nın yönettiği güçlü bir dram.

Geçen sene dünya galasını Venedik Film Festivali’nde yapan “The Truth” (Saklı Gerçekler) kameranın hem önündeki hem arkasındaki isimlerle her sinemaseverin iştahını kabartacak bir film. Öncelikle kameranın önüne gelirsek, orada Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke gibi usta isimlere güzel Fransız yıldız Ludivine Sagnier’nin eşlik ettiğini görüyoruz. Kameranın arkasında ise usta Japon yönetmen Hirokazu Koreeda yer alıyor. Koreeda bir önceki filmi “Arakçılar”la Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye kazanmıştı. Yeni filmi “The Truth” da geçen sene Venedik’te Altın Aslan için yarıştı. Filmin hikayesine gelirsek… Fabienne Dangeville, Fransız sinemasının büyük yıldızlarından biridir. Artık yaşı ilerlemiş bile olsa, çevresinden hep sevgi ve saygı görmeye devam etmiştir. Yakında anılarına yer verecek otobiyografik kitabı yayımlanacaktır. Kitap daha çıkmadan Fabienne’in sevdikleriyle arasının açılmasına neden olur. Bunlardan biri de New York’tan kocası ve kızıyla aile evini ziyarete gelen senaryo yazarı kızı Lumir’dir.

The Truth
The Truth
The Truth

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77