THE THIRD DAY

Gizemli bir adada geçen hikayesi ve yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla “The Third Day”, son yıllarda dramatik yapısıyla en çok dikkat çekmeye aday mini dizilerden biri.

Ayrı ayrı zamanlarda gizemli bir adaya yolu düşen iki yabancının hikayesi… Altı bölümlü dizinin ilk üç bölümü ‘Yaz’ adını taşıyor. Kahramanımız Sam’le tanışıyoruz. Sam’in yolu Britanya açıklarındaki küçük bir adaya düşüyor. Geçmişindeki travmatik kayıptan kaçan Sam, adaya ilk adım attığı andan itibaren burada bir tuhaflıklar döndüğünü fark ediyor. Adanın yerli halkı geleneklerine sıkı sıkıya bağlıdır. Gelgelelim, Sam ada halkının gizlediği korkunç sırrı ortaya çıkartacaktır. Dizinin üç bölümlük ikinci yarısı ise ‘Kış’ adını taşıyor. Bu bölümün başrolünde ise son dönemde Bond filmlerindeki Moneypenny rolüyle tanıdığımız Naomie Harris yer alıyor. Harris kafasındaki bazı sorulara yanıtlar bulmak üzere adaya gelen Helen karakterine hayat veriyor. Tıpkı Sam gibi, Helen de kısa sürede ada halkının gerçek yüzüne tanıklık edecek. Psikolojik gerilim türüne mensup güçlü bir mini dizi olarak göze çarpan “The Third Day”in yan rollerdeki oyuncu kadrosu da parlak isimlerden oluşuyor. Katherine Waterston, Emily Watson, Paddy Considine yerli halktan karakterlerde izleyeceğimiz İngiliz yıldızlar. Britanya’da Essex açıklarındaki Osea Adası’nda çekimleri yapılan “The Third Day” kısa sürede izleyicisini avucuna alıp karakterlerinin kabusuna ortak edecek güçte bir dizi.

The Third Day
The Third Day
The Third Day

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77