THE SECRET LIFE OF PETS 2


Evcil hayvanlar Max ve arkadaşlarının yeni maceralarını anlatan “The Secret Life of Pets 2” (Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2), kahramanlarımızı yine zorlu bir görevle karşı karşıya bırakıyor.

Sahibi Katie’nin evlenmesi ve çocuk sahibi olmasıyla birlikte Max’in hayatı köklü değişikliklere gebedir. Ailece bir çiftliğe yaptıkları seyahatte Max bir çoban köpeğiyle tanışır ve ikisi Max’in korkularının üstesinden gelmeye çabalarlar. Bu arada, Gidget da kedilerle dolu bir daireden Max’in en sevdiği oyuncağı kurtarmaya çalışır. Snowball ise çok zorlu bir işe soyunarak bir sirkten Hu isimli beyaz bir kaplanı serbest bırakmak için kolları sıvar. Orijinal seslendirme kadrosunda Patton Oswalt, Kevin Hart, Harrison Ford gibi yıldızları barındıran “The Secret Life of Pets 2”, bir kez daha Max ve arkadaşlarının maceralarına ortak ediyor bizi. “Evcil hayvanlarımız evde biz yokken ne yapıyor?” sorusundan hareketle bize sevimli dostlarımızın ‘gizli yaşamını’ gösteren film, ilki gibi çok sevildi ve ilgi gördü.

THE SECRET LIFE OF PETS 2
THE SECRET LIFE OF PETS 2
THE SECRET LIFE OF PETS 2

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77