THE OUTSIDER

Stephen King’in en taze romanlarından birinden uyarlanan “The Outsider”, vahşi bir cinayetin tetiklediği tuhaf olayları anlatan etkileyici bir gerilim dizisi.

Stephen King’in son dönemde yayımlanan, bizde “Yabancı” ismiyle Türkçeye çevrilen çok satan romanından uyarlanan “The Outsider”da Ben Mendelsohn, Jason Bateman, Cyhtia Erivo, Patty Considine, Julianne Nicholson gibi usta oyuncuları izleyeceğiz. Bir delikanlının ölümüyle sonuçlanan vahşi bir cinayet, bu cinayetin şüphelisi ve cinayetin üzerindeki sır perdesini kaldırmaya çalışan bir dedektifin yaşadıkları... İşin içinde Stephen King olduğu için doğa üstü olaylara da hazırlıklı olmak lazım! “The Outsider”, 13 Ocak’tan itibaren ABD’den 24 saat sonra her Pazartesi 22.00’de beIN Series Sci-Fi’da izlenebilecek. Emmy ve Altın Küre ödüllü Jason Bateman’ın dizide yapımcı ve yönetmen kimliğiyle de rol oynadığını, Stephen King’in ise dizinin senaryosuna katkıda bulunduğunu son bir not olarak ekleyelim.

The Outsider
The Outsider
The Outsider

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77