THE OPERATIVE


Mossad’ın yetiştirip Tahran’da gizli göreve gönderdiği bir kadının maceralarını anlatan “The Operative” (Casus), başrolde Diane Kruger’ın performansıyla değerlenen bir casus gerilimi.

Yiftach R. Atir’in romanından uyarlanan “The Operative”, başrollerini Diane Kruger ile Martin Freeman’ın paylaştıkları bir casus gerilimi. Mossad tarafından aldığı eğitimle gizli bir operasyon için Tahran’a gelen Rachel orada İngilizce öğretmeni olarak işe başlar. Bir yandan operasyonda sorumlu olduğu amiri Thomas’ın direktiflerini yerine getirmeye çalışırken, diğer yandan da hedefindeki İranlı Ferhat’la karmaşık bir ilişkiler ağının içine düşer. İran hükümetinden izin alınamayınca bazı sahneleri Tahran’da gizlice çekilen filmin yönetmeni Yuval Adler etkileyici bir psikolojik gerilime imza atıyor. Filmin en güçlü yanı ise hiç kuşku yok ki güzel aktris Diane Kruger’ın cesur performansı.

The Operative
The Operative
The Operative

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77