THE OLD MAN
THE GUN

Usta aktör Robert Redford’un kibar bir banka soyguncusunu canlandırdığı “The Old Man & The Gun” (İhtiyar Adam ve Silah), gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilmiş bir suç komedisi.

Sinema tarihine ‘Robert Redford’un oyunculuk kariyerini noktaladığı film’ olarak geçecek “İhtiyar Adam ve Silah”, usta aktör/yönetmenin 60 yıllık sinema kariyerine çok hoş bir veda niteliğinde. Usta oyuncu, yalnızca ‘suç öyküsü ve suçlu karakter’ kataloğuna değil, tüm romantik maceralarına da el sallıyor sanki bu filmle. Redford, Danny Glover ve Tom Waits’le birlikte, ABD eyaletlerini dolaşarak, son derece sakin bir üslupla, gayet kibar biçimde banka soyan, stil sahibi üç yaşlı soyguncudan birini, Forrest Tucker’ı canlandırıyor. Unlarını elemiş ama eleklerini henüz asmamış üç karaktere de saygı ve sevgi duymamak elde değil. Peşlerinde, genç ama deneyimli, üstelik vicdan sahibi bir dedektif (Casey Affleck) var. Tucker’ın tanıştığı, kendi halindeki hanımefendi (Sissy Specek) ise hem yaşlı kurdun hem de seyircinin içini ısıtıyor. Hikayesi 1970’lerde geçen filmin yönetmeni ise Redford’un daha önce “Pete’s Dragon”da birlikte çalıştığı David Lowery.

The Old Man & The Gun
The Old Man & The Gun
The Old Man & The Gun

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77