THE NUN

Ürpertici çekim mekanları ve ürkütücü hikayesiyle “The Nun” (Dehşetin Yüzü), bizi Romanya’daki bir manastırda olup biten esrarengiz olayların ortasına bırakıyor.

Romanya’nın ormanlık bölgelerinden birinde tarihi bir manastırda gizemli olayların döndüğüne dair haberler Vatikan’a ulaşınca, bölgeye Rahip Burke ve Rahibe Irene araştırma yapmaları için gönderilir. İkili, manastıra adım attıkları andan itibaren birbirinden ilginç ve dehşet şeylere tanık olmaya başlarlar. Manastırı şeytani güçleri olan bir rahibe ele geçirmiştir ve Rahip Burke ile Rahibe Irene onu durdurabilecek yegane kişilerdir. “The Conjuring” (Korku Seansı) serisinin evreninde geçen “The Nun”, dünya çapında elde ettiği 365 milyon dolarlık hasılatla 2018’in en çok iş yapan korku filmleri arasındaydı. Transilvanya’daki gerçek bir manastırda çekilen filmin başrollerinde Demian Bichir ve Taissa Farmiga’yı görüyoruz.

The Nun
The Nun
The Nun

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77