THE MEG

Okyanusun derinliklerinden gelen dev bir köpekbalığına karşı Jason Statham amansız bir mücadele veriyor. “The Meg” (Meg: Derinlerdeki Dehşet) daha önce gördüklerimizden çok daha büyük bir köpekbalığıyla tanıştırıyor bizi.

İyi bir asker ve usta bir dalgıç olan Jonas Taylor, özel bir görev esnasında okyanusun derinliklerinde devasa bir canavarın saldırısına uğrar. Tüm ekibini kaybettiği bu saldırıdan kendi canını güç bela kurtarır ama bu trajedi onda derin bir iz bırakır. Aynı zamanda işini kaybeder ve evliliği darmadağın olur. Ta ki beş yıl sonra Çin menşeili bir araştırma denizaltısı okyanusun derinliklerinde mahsur kalana kadar... Denizaltıya devasa bir köpekbalığı musallat olmuştur. Bu noktada Taylor’a telefon gelir. Çünkü daha önce bu canavarla yüzleşmiş ve o mücadeleden sağ çıkmıştır. Ayrıca, Taylor için bu görevin bir başka anlamı daha vardır: Eski eşi de denizaltında mahsur kalan insanlar arasındadır. Aksiyon filmlerinin aranan oyuncusu Jason Statham’ın başrolde olduğu film, aksiyon ve korku/gerilim türlerinin bir karması. Köpekbalığı filmlerine ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir macera!

The Meg
The Meg
The Meg

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77