THE GREAT

Elle Fanning ve Nicholas Hoult’u başrollerde bir araya getiren “The Great”, ünlü Rus hükümdarı Deli Petro ve Çariçe Katerina’nın aşklarını anlatan, en hafif tabirle ‘çılgınca’ bir dizi.

2018 yapımı 10 dalda Oscar adayı “The Favourite” (Sarayın Gözdesi) filmini izleyip de unutabilen yoktur! Film Kraliçe Anne dönemi İngiltere’sindeki saray entrikalarına hayli ironik bir biçimde bakıyordu. İşte o filmin Oscar adayı senaristi Tony McNamara benzer türde yeni bir projeyle karşımızda: “The Great”… Tony McNamara bizi bu kez 18. yüzyılda Rusya’ya taşıyor. Osmanlı tarihinden Deli Petro olarak bildiğimiz büyük Rus çarı ile genç sevgilisi Katerina’nın aşklarını ve saray yaşantılarını anlatıyor dizi. Gerçi anlatıyor desek de, bunun tarihe çok sadık kalınarak değil, hayli serbest bir tarihi uyarlama olduğunu belirtmek gerek. Saray erkanında yaşanan inanılmaz olaylar kara mizah tonunda anlatılırken, Rusya’nın geleceğinin adım adım nerelere doğru şekilleneceğinin ipuçları hayli eğlenceli biçimde veriliyor. Başrollerde Hollywood’un şu sıralar iki genç ve gözde ismi, Nicholas Hoult ve Elle Fanning enfes performanslar sergiliyorlar. Daha önce benzerini pek görmediğiniz ilginçlikte tarihi bir diziye hazırlıklı olun!

The Great
The Great
The Great

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77