THE GENTLEMEN

Enfes bir oyuncu kadrosu ve nefes kesen bir aksiyon-macera. Guy Ritchie’nin yönettiği “The Gentlemen”, usta yönetmenin ‘özüne döndüğü’ harika bir suç hikayesi anlatıyor.

Londra’da kurduğu uyuşturucu imparatorluğuyla büyük bir servete ulaşan Amerikalı suç baronu Michael Pearson, artık oradaki tüm malvarlığını satıp ülkeden çıkmayı planlamaktadır. Hemen Amerikalı bir milyarder Michael’ın kurduğu organizasyona talip olur. O andan itibaren de ihanet, şantaj, rüşvet ve cinayetlerin arka arkaya sökün ettiği olaylar baş gösterir. İlk dönem suç filmleri “Lock, Stock and Two Smoking Barrels” (Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana), “Snatch” (Kapışma) ile kendisine özgü bir sinema üslubu geliştiren usta yönetmen Guy Ritchie, sonradan “Sherlock Holmes”, “The Man from U.N.C.L.E.” (Kod Adı: U.N.C.L.E.) gibi filmlerle ‘rotadan biraz çıkmıştı’. “The Gentlemen” onun orijinal suç öykülerinde ‘öze dönüş’ olarak kabul ediliyor. Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Colin Farrell, Hugh Grant, Henry Golding, Eddie Marsan, Michelle Dockery, Jeremy Strong’dan mürekkep harika bir oyuncu kadrosuyla yine hayranlarını mest edecek bir suç hikayesi anlatıyor Ritchie.

The Gentlemen
The Gentlemen
The Gentlemen

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77