THE COMEY RULE

Amerika’da çok satan bir romandan uyarlanan “The Comey Rule”, Trump ile dönemin FBI direktörü arasındaki ilişkileri masaya yatıran, Jeff Daniels ve Brendan Gleeson gibi iki usta aktörü karşı karşıya getiren güçlü bir dizi.

2016 yılında Donald Trump’ın ABD başkanlık koltuğuna oturması birçokları için beklenmedik bir olaydı. Seçimlere birkaç hafta kala rakibi Hillary Clinton’ın ortalığa saçılan e-posta skandalı elbette bu sonucun ortaya çıkmasında ciddi rol oynamıştı. “The Comey Rule” 2016’daki başkanlık seçimini bu skandalın perde arkasını anlatarak başlıyor. Dört bölümden oluşan dizi önce Hillary Clinton’ın dışişleri bakanıyken bazı bürokratik yazışmalarda kendi kişisel e-posta adresini kullanması ve bunun FBI’ın eline geçmesiyle birlikte ortaya çıkabilecek neticelerini masaya yatırıyor. Burada Clinton’ın yaptığı hatayı deşifre etme kararı ise FBI direktörü James Comey’ye ait. Bu karar seçimin de seyrini değiştiriyor. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise Trump’ın artık yeni ABD başkanı olduğunu görüyoruz. Koltuğa ilk oturduğu andan itibaren ise başta Comey olmak üzere etrafındaki herkesten Trump’ın istediği tek bir şey oluyor: Sadakat… Fakat ortada Rusların da dahil olduğundan şüphelenilen şaibeli bir seçim var ve Trump’ın başkan olmasına dolaylı olarak yardımcı olan Comey bu kez başkanı soruşturmak gibi zorlu bir işe soyunuyor. Sadece politik dizi meraklıları tarafından değil, önümüzdeki ödül sezonunun da en çok konuşulacak işlerinden biri olacağı aşikar “The Comey Rule”, başroldeki Jeff Daniels (James Comey) ve Brendan Gleeson’ın (Donald Trump) yanı sıra Holly Hunter, Michael Kelly, Scoot McNairy, Jennifer Ehle, Oona Chaplin, Kingsley Ben-Adir, Peter Coyote gibi isimlerden oluşan enfes bir oyuncu kadrosunu da bir araya getiriyor. Yakın tarihten iz bırakan anların perde arkası “The Comey Rule”da aydınlığa kavuşuyor.

THE COMEY RULE
THE COMEY RULE
THE COMEY RULE

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77