X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

THE ACT

Başrollerdeki Patricia Arquette’e bir adet Emmy heykelciği, Joey King’e ise genç yaşında Emmy adaylığı kazandıran “The Act”, bir anne kız ilişkisinin kan dondurucu derinliklerine götürüyor izleyiciyi.

Dee Dee Blanchard her anne gibi kızını çok sevmektedir. Haliyle kızı Gypsy’nin üzerine de fazlasıyla titremektedir. Gelgelelim, kızının üzerinde kurduğu aşırı koruyucu baskı anne ile kızın ilişkisini fazlasıyla yıpratır. Gypsy annesinin baskılarından kurtulmak için yalanlar söylemeye, başka insanlardan yardım istemeye başlar. Ne yazık ki, anne kızın ilişkisi hayli kanlı olaylara gebedir. 2015’te gerçekten yaşanmış şoke edici bir olayı birebir ekrana yansıtma hedefiyle yola çıkan “The Act”, son yıllarda izlediğimiz en etkileyici oyunculuklara da sahne olan bir dizi aynı zamanda. Buradaki rolleriyle geride bıraktığımız Emmy ödüllerine damga vuran iki başrol oyuncusundan Patricia Arquette kariyerinin ikinci Emmy heykelciğini kazanırken, kızı Gypsy’yi oynayan Joey King de 20 yaşında kariyerinin ilk Emmy adaylığını elde etti. Dizide güzel aktris Chloë Sevigny’nin de önemli bir rolde karşımıza çıkacak.

The Act
The Act
The Act

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77