THE 100

Sevilen bilimkurgu dizisi “The 100”, yedinci ve final sezonuyla kaosun ve karmaşanın çözüleceği, takipçilerinin heyecandan tırnaklarını kemireceği bir şekilde veda etmeye hazırlanıyor.

6. sezonun finaliyle birlikte takipçilerinin kafasını allak bullak eden “The 100” için artık tüm düğümlerin çözülme zamanı! 6 sezondur takipçilerini dünyamızı kurtarmak için gezegenimize dönen gençlerin başından geçenlere odaklamayı başaran “The 100”, tüm ekibin ağız birliği etmişçesine ‘beklenmedik’ şeyler olacağını söyledikleri bir 7. sezonla final yapıyor. Peki bu sezon nelerle karşılaşacağız? Öncelikle bu sezona Anomali ile ilgili muammaların çözümü damga vuracak. Anomali’nin diğer dünyalara açılan bir kapı olduğu zaten ekip tarafından açıklandı ama bundan öte kimi hakikatler de bizi bekliyor. Ayrıca Octavia Blake’in nerede olduğu ve akıbeti de açıklık kazanacak. Kahramanımız Clarke annesinin kaybıyla baş etmeye çalışırken, takip edeceğimiz yeni karakterler de öyküye eklenecek. Octavia’yı canlandıran Marie Avgeropoulos ‘yeni karakterler, yeni gezegenler ve yeni sürprizler’in bizi beklediğini müjdeliyor. Kısacası, dizinin hayranları beklenmedik şeyler olacağı beklentisiyle kendilerini heyecanlı bir final sezonuna hazırlasınlar!

The 100
The 100
The 100

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77