SWALLOW

Başroldeki güzel aktris Haley Bennett’in müthiş bir performans sergilediği “Swallow” (Saplantı), bulduğu tehlikeli cisimleri yutmayı saplantı haline getiren bir genç kadının gerilim dolu hikayesini anlatıyor.

Hunter çok zengin bir ailenin oğlu olan Richie’yle yeni evlenmiştir. Kocasıyla taşındıkları ev şehirden uzakta, izole ve sessiz bir villadır. İlk bakışta, genç kadının mutlu olmak için her şeyi var gibi görünmektedir. Oysa ki, kocasının ailesinin aşırı kontrolcü tavırları Hunter’ı çok rahatsız etmektedir. Çok geçmeden genç kadında yeme bozukluğu başgösterir. Ardından da bulduğu her cismi yutmak gibi tuhaf bir takıntı başlar. Hunter her geçen gün daha da tehlikeli şeyleri yutmaya başlayınca, kocası Richie ne yapacağını şaşırır. Başroldeki Haley Bennett’in harika bir performans sergilediği “Swallow” (Saplantı), gerçek hayatta bazı bireylerde de görülebilen bir rahatsızlığı ele alıyor. Her geçen dakika gerilimin arttığı filmin yönetmenlik koltuğunda ise ilk uzun metrajına imza atan Carlo Mirabella-Davis oturuyor.

Swallow
Swallow
Swallow

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77