X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

SUCCESSION

Amerika’da bir medya imparatorluğunu yöneten Logan Roy ve ailesinin yaşadıklarını izlediğimiz “Succession”ın 2. sezonu 12 Ağustos’ta ABD’den 24 saat sonra beIN Series Drama’da başlıyor.

New Yorklu bir ailenin devasa bir medya imparatorluğunu kontrol ederken yaşadıklarına tanıklık ettiğimiz kara komedi dizisi “Succession” hem gördüğü ilgi hem de aldığı iyi eleştirilerle daha ilk sezonuyla en dikkat çeken dizilerden biri oldu. Ünlü medya baronu Rupert Murdoch’ın hikayesinden esinlenilerek kaleme alınan dizinin başrolünde usta oyuncu Brian Cox’un yanı sıra Sarah Snook, Hiam Abbass, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen gibi tanınmış simaları izliyoruz. 1. sezon boyunca her biri birbirinden farklı karakterde olan Roy Ailesi’nin üyelerinin bu medya imparatorluğunu yönetmek için güç çekişmesine girdiklerini görmüştük. İkinci sezonda ise ‘aile reisi’ Logan Roy’un holdingi başka yatırımcılara kaptırmamak için vereceği mücadeleye tanık olacağız. İkinci sezonun ilkine göre daha acımasız ve heyecanlı geçeceği ise diziseverlerin kulislerinde dolaşan söylentilerden biri.

SUCCESSION
SUCCESSION
SUCCESSION

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77