STAR WARS: EPISODE IX – THE RISE OF SKYWALKER

J.J. Abrams’ın yönettiği serinin dokuzuncu filmi “Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker” (Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi), bizi tanıdık bir düşmanla karşı karşıya getiriyor.

George Lucas’ın yarattığı “Star Wars” efsanesi bu dokuzuncu filmle büyük bir parantezi kapatıyor. Kylo Ren ve Rey’in hikayelerinin nereye bağlanacağını merak edenler için heyecan verici bir film var karşımızda. J.J. Abrams’ın yönettiği dokuzuncu ve şimdilik son film olan “Skywalker’ın Yükselişi”, bizi tanıdık bir kötü adamla da karşı karşıya getirecek. Bir yandan galakside İlk Düzen’in orduları katliamlarına devam ederken, diğer yandan Rey de Jedi eğitimini tamamlamıştır. Bu ortamda uzun yıllar önce öldüğü sanılan İmparator Palpatine’in yeniden hayata döndüğü haberiyle galaksi çalkalanmaya başlar. Dostları Finn ve Poe ile birlikte son bir görev için kolları sıvayan Rey’in karşısına önce elbette Kylo Ren dikilecektir. Bu sırada Rey ailesiyle ilgili önemli bir gizli gerçeği de öğrenecektir. Oyuncu kadrosunun önceki filmlerden yerli yerinde olduğunu söylemeye gerek yok elbette. Carrie Fisher’ın talihsiz ölümü Leia’yı da aramızdan ayırdı ne yazık ki. Fakat bu filmde Billy Dee Williams (Lando) ve Ian McDiarmid (Palpatine) klasik üçlemenin iki efsane oyuncusunu yeniden izleme fırsatı bulacağız.

Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77