STARGIRL

DC Comics’in ‘genç’ süper kahramanlarından biri daha solo maceralarıyla karşımızda. “Stargirl”ün başrollerini Brec Bassinger ve Luke Wilson paylaşıyor.

Daha önce “Smallville”de Britt Irvin, “Legends of Tomorrow”da Sarah Grey’in canlandırdığı DC Comics’in sevilen kahramanlarından Stargirl ilk kez Amerikalı bir genç aktrisin, Brec Bassinger’ın bedeninde ve üstelik solo maceralarıyla enfes bir dizi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bir mahalleye taşınan ve haliyle yeni bir liseye başlayan Courtney Whitmore bir yandan da evinin bodrumunda bulduğu sihirli bir değneğin kerametini çözmeye çalışır. Çok geçmeden aradığı yanıtı üvey babası Pat’ten öğrenir. Bir zamanlar güçlü Justice Society of America’nın liderlerinden Starman’in yardımcısı olan Pat ne yazık ki ekip arkadaşlarının dünyayı kurtarırken son nefeslerini vermelerine şahitlik etmiştir. Gelgelelim, artık bu sihirli değneğin yeni bir sahibi vardır ve bu kişi Courtney’den başkası değildir. Genç kız onu kötülüklerle savaşmak için kullanacaktır. Brec Bassinger, genelde komik rollerde görmeye alıştığımız Luke Wilson ve güzel aktris Amy Smart’ı başrollerde izleyeceğimiz dizinin yaratıcı ekibinin başında ise DC Evreninin Televizyondan Sorumlu Devlet Bakanları misali bir mazileri olan Greg Berlanti ve Geoff Johns bulunuyor.

Stargirl
Stargirl
Stargirl

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77