Avrupa’nın Ligleri beIN SPORTS Ekranlarında!

  • Avrupa’nın Ligleri beIN SPORTS Ekranlarında!
  • Spor Toto Süper Lig
  • Bundesliga
  • Fransa Ligue1
  • Premier League
  • TFF 1. Lig

beIN SPORTS Mobil Uygulama

Başka Neler Var?

Süper Lig Show

beIN SPORTS, Süper Ligin bütün heyecanını, Süper Lig Şov ile evlerinize getiriyor. Maç özetleriyle birlikte, deneyimli futbol yorumcuları tüm maçları derinlemesine inceliyor. Takımların teknik direktörleri ve oyuncuları, maçın hemen ardından ekranlara geliyor. Günün son maçının hemen ardından, başka hiçbir yerde bulamayacağınız Süper Lig Şovu kaçırmayın.

Ligue 1 Show

Zarafet, harika oyuncular, hevesli hayranlar ve doğmayı bekleyen yıldızlar. Tümü Ligue 1 Show’da. Her haftanın en iyi maçları analiz ediliyor, maç sonrası ropörtajlar ekrana getiriliyor. Dünyanın en büyük yıldızlarından bazılarını sahneye süren bir ligde, haftalık "ligin yükselen yıldızları" ile kimin diğerlerine katılmak üzere olduğunu da öğreneceksiniz.

TFF 1. LİG

En büyük sahnede olmayı mı hayal ediyorsunuz? TFF 1. Lig programını, bu hayali kuranlara adıyoruz. Haftanın özetleri ve derinlemesine analizi, Maç sonu ropörtajlar, haftanın en kritik maçlarından öne çıkan notlar bu programda. Ayrıca Ligin önemli oyuncuları ile hocaları da yine bu programda yerlerini alıyorlar.

beIN MANŞET

Günün spor gündemini, gazetelerin başlıkları ışığında değerlendiriyoruz. Gazete ve internet sitelerinin başlıkları, sosyal medyanın taşıdıkları, herkesin baktığı yöne bakmayan yorumlarla değerlendiriliyor. İzleyiciyle sosyal medya üzerinden doğrudan iletişime geçilirken, özel dosyalar da yine bu programda.

beIN GARAJ

Yeni araçlar ve otomobil dünyasında son gelişmeler Gökhan Telkenar’ın hazırlayıp sunduğu “beIN GARAJ”da sizlerle

TARAFTAR

Maçı izlerken bizi stadyumlarda aramızda görmek sizi şaşırtmasın. Çünkü "Fan Show" budur. Her hafta maçları seçiyor, tribünde oturuyoruz ve sizlerden biri olarak maçı yaşıyoruz. Maç öncesi, maç sırasında yanınızda olacağız ve maç nasıl biterse bitsin maçtan sonra yine yanınızda olacağız. Mikrofon uzattığımız herkes, maç, skor, teknik, taktik, oyuncular, antrenör veya kulüp yönetimi hakkında konuşabilecekler.

FUTBOLUN ŞEHİRLERİ

Bazen bir takım, bir şehri her şeyden daha iyi tanımlar. Onlar “tek”dirler. Yani Futbolun Şehirleridirler.. Her hafta Türkiye'nin futbol şehirlerini ziyaret ediyoruz. Şehrin kültürel yönleri sunulacak. Futbolun şehirlerdeki yeri ve önemi günlük rutin gösterilecek

FARKLI AÇI

Spor Toto Süper Lig’de oynanan maçlardaki birbirinden güzel goller, şık hareketler ve hiçbir yerde izleyemeyeceğiniz birbirinden özel görüntüler “FARKLI AÇI” ile sizlerle.

beIN Teknik

Futbol söz konusu olduğunda ayrıntılar önemlidir. "BeIN Teknik" te diğer insanların kaçırdıklarını yakalayacaksınız. Yorumcularımız, istatistiksel verilerin kullanımı ile kritik pozisyonları ve hedefleri değerlendiriyorlar.

GAMER

Futbol oynamak için ellerini kullanmanın zor bir iş olduğunu mu düşünüyorsun? "GAMER" adlı programımıza katılın, size bunun ne kadar zor olduğunu gösterelim. GAMER tüm dijital oyunları içerir.

SANAL DİREKTÖR

Her futbol taraftarının bir koç olduğunu söylüyorlar. Öyleyse neden yeteneklerinizi platformumuzda denemiyorsunuz? Bir yazılım oluşturduk ve web sitemize uyguladık.

beIN TENİS

Ulaş Çan ile Berceste Şeber, kortlardaki gelişmeleri keyifli yorumlarıyla “beIN TENİS”te mercek altına alıyor.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77