• Türkiye Süper Lig
  • Fransa Ligue 1
  • TFF Lig
  • WTA

beIN SPORTS Mobil Uygulama

Başka Neler Var?

Süper Lig Show

beIN SPORTS, Süper Ligin bütün heyecanını, Süper Lig Şov ile evlerinize getiriyor. Maç özetleriyle birlikte, deneyimli futbol yorumcuları tüm maçları derinlemesine inceliyor. Takımların teknik direktörleri ve oyuncuları, maçın hemen ardından ekranlara geliyor. Günün son maçının hemen ardından, başka hiçbir yerde bulamayacağınız Süper Lig Şovu kaçırmayın.

Ligue 1 Show

Zarafet, harika oyuncular, hevesli hayranlar ve doğmayı bekleyen yıldızlar. Tümü Ligue 1 Show’da. Her haftanın en iyi maçları analiz ediliyor, maç sonrası ropörtajlar ekrana getiriliyor. Dünyanın en büyük yıldızlarından bazılarını sahneye süren bir ligde, haftalık "ligin yükselen yıldızları" ile kimin diğerlerine katılmak üzere olduğunu da öğreneceksiniz.

TFF 1. LİG

En büyük sahnede olmayı mı hayal ediyorsunuz? TFF 1. Lig programını, bu hayali kuranlara adıyoruz. Haftanın özetleri ve derinlemesine analizi, Maç sonu ropörtajlar, haftanın en kritik maçlarından öne çıkan notlar bu programda. Ayrıca Ligin önemli oyuncuları ile hocaları da yine bu programda yerlerini alıyorlar.

beIN MANŞET

Günün spor gündemini, gazetelerin başlıkları ışığında değerlendiriyoruz. Gazete ve internet sitelerinin başlıkları, sosyal medyanın taşıdıkları, herkesin baktığı yöne bakmayan yorumlarla değerlendiriliyor. İzleyiciyle sosyal medya üzerinden doğrudan iletişime geçilirken, özel dosyalar da yine bu programda.

KOLAYSA ANLAT

Hayalinizdeki mesleği, neye malolursa olsun yapmaya kararlı mısınız? Eğer öyleyse, “kolaysa anlatın” Maç spikeri olma şansı, bu programda. Süper Ligde sezonun önemli maçları, şampiyonlar Ligi ve uefa Avrupa liginden karşılaşmalar, hayalinizdeki spikerliğe ulaşmak için size fırsat sunuyor. Deneyimli juri anlatımları dinliyor, puanlarını veriyor ve Türkiye’nin yeni maç spikerini seçiyor. Kendine güveniyorsan, kolaysa anlat.

TARAFTAR

Maçı izlerken bizi stadyumlarda aramızda görmek sizi şaşırtmasın. Çünkü "Fan Show" budur. Her hafta maçları seçiyor, tribünde oturuyoruz ve sizlerden biri olarak maçı yaşıyoruz. Maç öncesi, maç sırasında yanınızda olacağız ve maç nasıl biterse bitsin maçtan sonra yine yanınızda olacağız. Mikrofon uzattığımız herkes, maç, skor, teknik, taktik, oyuncular, antrenör veya kulüp yönetimi hakkında konuşabilecekler.

FUTBOLUN ŞEHİRLERİ

Bazen bir takım, bir şehri her şeyden daha iyi tanımlar. Onlar “tek”dirler. Yani Futbolun Şehirleridirler.. Her hafta Türkiye'nin futbol şehirlerini ziyaret ediyoruz. Şehrin kültürel yönleri sunulacak. Futbolun şehirlerdeki yeri ve önemi günlük rutin gösterilecek

EUROLEAGUE

Yetenekleri onları Avrupa basketbolunun zirvesine çıkarıyor ve "beIN Euroleague" ile size en iyi takımları ve oyuncuları getiriyor. İki temsilci takımımız Fenerbahçe ve Anadolu Efes'in özel analizi. Maçlarının istatistikleri. Euroleague’e ilişkin ne varsa, burada.

beIN Teknik

Futbol söz konusu olduğunda ayrıntılar önemlidir. "BeIN Teknik" te diğer insanların kaçırdıklarını yakalayacaksınız. Yorumcularımız, istatistiksel verilerin kullanımı ile kritik pozisyonları ve hedefleri değerlendiriyorlar.

GAMER

Futbol oynamak için ellerini kullanmanın zor bir iş olduğunu mu düşünüyorsun? "GAMER" adlı programımıza katılın, size bunun ne kadar zor olduğunu gösterelim. GAMER tüm dijital oyunları içerir.

SANAL DİREKTÖR

Her futbol taraftarının bir koç olduğunu söylüyorlar. Öyleyse neden yeteneklerinizi platformumuzda denemiyorsunuz? Bir yazılım oluşturduk ve web sitemize uyguladık.

 Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77