SOLO: A STAR WARS STORY

Star Wars hayranlarını Han Solo’nun gençliğiyle tanıştıran “Solo: A Star Wars Story” (Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi), Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton ve Paul Bettany gibi yıldızları bir araya getiren fantastik bir macera.

Star Wars evreninin en sevilen kahramanı kuşkusuz ki Han Solo’dur. Harrison Ford’la özdeşleşmiş bu ikonik kahraman ilk kez başka bir aktör tarafından canlandırıldı: Alden Ehrenreich… Han Solo’nun gençliğini anlatan 2018 yapımı “Solo: A Star Wars Story”, bizi bu asi kahramanın ‘bıçkın’ yıllarına götürüyor. Galaksinin bir köşesinde küçük suçlarla iştigal eden ve kelimenin tam anlamıyla çulsuz bir genç adam olan Han Solo bir gün bir soygunun ortasında kalıverir ve orada Chewbecca’yla tanışır. Çok geçmeden kumar masasında Lando Calrissian’dan gıcır gıcır bir uzay gemisi olan Millennium Falcon’u kazanan Han, sevdiği kadın Qi’ra’ya yeniden kavuşmanın hayalini kurmaktadır. Ehrenreich’ın yanında Donald Glover’ın Lando Calrissian’ın gençliğini canlandırdığı filmde Woody Harrelson, Emilia Clarke, Paul Bettany ve Thandie Newton gibi yıldızlar rol alıyor. Filmin yönetmeni ise “A Beautiful Mind” (Akıl Oyunları) ile Oscar kazanmış usta yönetmen Ron Howard.

Solo A Star Wars Story
Solo A Star Wars Story
Solo A Star Wars Story

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77