ROCKETMAN


En İyi Şarkı Oscar’ının bu seneki galibi “Rocketman”, ünlü müzisyen Elton John’un hayatına cüretkar bir bakış atan incelikli bir biyografi çalışması. Başroldeki Taron Egerton’ın performansı ise muazzam.

Elton John’un başarılar ve hayal kırıklıkları ile dolu hayatını anlatan bir filmin cüretkar olması kaçınılmaz ve “Rocketman” bu konuda hayli açık sözlü ve cesur bir biyografik film olarak göze çarpıyor. Dexter Fletcher’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmin başrolünde ünlü müzisyene “Kingsman” serisiyle büyük bir popülarite yakalayan genç yıldız Taron Egerton hayat veriyor. John’un 53 yıllık hayat ve mesai arkadaşı, söz yazarı Bernie Taupin’de Jamie Bell, Elton John’u çok seven annesinde ise Bryce Dallas Howard’ı görüyoruz. Efsanevi müzisyenin hayatını çocukluğundan başlayarak anlatan film, onun utangaç bir gençken nasıl kabuğunu kırdığını ve bir süper yıldıza dönüştüğünü müzikal bir tatta anlatıyor. Oscar ve Altın Küre’de En İyi Şarkı dalında ipi göğüsleyen film, yine Altın Küre’de Taron Egerton’a ‘Müzikal veya Komedi Dalında En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü kazandırdı.

Rocketman
Rocketman
Rocketman

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77