Rainy Day in New York

Usta yönetmen Woody Allen’ın izleyicisini bir kez daha New York sokaklarında romantik aşk çıkmazlarına götürdüğü “A Rainy Day in New York” (New York’ta Yağmurlu Bir Gün), son dönemin gözde yıldızlarını bir araya getiren güçlü bir film.

New York’un prestijli kolejlerinden birinde okuyan Gatsby Welles, kız arkadaı Ashleigh’in okul gazetesi için Manhattan’a ünlü yönetmen Roland Pollard’la söyleşi yapmak için gideceğini öğrenir. O da kız arkadaşıyla Manhattan’da romantik bir hafta sonu geçirmenin planlarını yapar. Gatsby kentin zengin ailelerinden birinin çocuğu, Ashleigh de zengin bir ailenin kızıdır. Genç adam yoğun yağmur altında Manhattan’a gelirken o gece büyük bir parti verecek anne babasına haber vermez. Ashleigh ile yönetmen Pollard’ın buluşmaları çok sıcak geçer. Pollard onu yeni filminin özel gösterimine götürmeyi teklif eder. Bu arada Gatsby de şehirde dolaşırken sinema öğrencisi olan bir arkadaşının bir kısa film çektiğini görür. Arkadaşı ona bir öpüşme sahnesinde yer alıp alamayacağını sorar… Oscar’lı yönetmen Woody Allen’ın bir kez daha tesadüfler, yanlış anlamalar ve gerçekleşmeyen beklentilerle dolu bu romantik komedisi, izleyicileri New York’ta yağmurlu bir havada bir oraya bir buraya sürüklendikleri hayli eğlenceli bir maceraya çıkartıyor. Filmin başrollerindeki Timothée Chalamet ve Elle Fanning’e Liev Schreiber, Jude Law, Selena Gomez, Rebecca Hall ve Diego Luna gibi yıldızlar eşlik ediyor.

Rainy Day in New York
Rainy Day in New York
Rainy Day in New York

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77