X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

PHANTOM THREAD

6 dalda Oscar adayı olup kostümleriyle heykelciğe layık görülen “Phantom Thread”, 1950’lerin Londra’sında sosyetik modacı Reynolds Woodcock’un Alma isimli genç kadınla içine düştüğü hastalıklı aşk hikayesini anlatıyor.

1950’lerde Reynolds Woodcock sosyetenin en tutulan moda tasarımcısıdır. Kız kardeşi Cyril’le birlikte kısa sürede İngiliz moda dünyasının trendlerini belirler hale gelmişlerdir. Film ve tiyatro yıldızlarından İngiliz asilzadelerine kadar herkes Woodcock Modaevi’nin kıyafetlerini giymek için sıraya dizilmiştir. Woodcock’un bir diğer ilgi çekici yönü ise kadınlar üzerindeki etkisidir. Hayatındaki kadınların hiçbiri kalıcı olamaz… Ta ki bir restoranda Alma’yla tanışana dek… Kendisine özgü bir cazibesi olan bu genç kadın kısa sürede Reynolds’ı efsunlayacaktır… Daniel Day-Lewis ve Vicky Krieps’in karşılıklı muhteşem bir oyunculuk sergiledikleri “Phantom Thread”in yönetmenlik koltuğunda da “Boogie Nights”, “Magnolia”, “There Will Be Blood” ve “The Master” gibi çok önemli filmlerin yönetmeni Paul Thomas Anderson oturuyor. Geçen sene en iyi film, yönetmen, erkek oyuncu (Daniel Day-Lewis), yardımcı kadın oyuncu (Lesley Manville), müzik ve kostümleriyle Oscar’a aday olan “Phantom Thread”, sonuncusuyla altın heykelciği kazanmıştı.

Phantom Thread
Phantom Thread
Phantom Thread

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77