PET SEMATARY

Stephen King’in en ürkütücü eserlerinden birinin uyarlaması olan “Pet Sematary” (Hayvan Mezarlığı), talihsiz bir kazada hayatını kaybeden kedilerini evlerinin yakınındaki metruk bir mezarlığa gömdükten sonra dehşet olaylarla karşı karşıya kalan bir ailenin başından geçenlere odaklanıyor.

Korku üstadı Stephen King’in bile ‘kendi romanlarım içinde beni en çok korkutan budur’ dediği “Pet Sematary”, daha önce 1989’da sinemaya uyarlanmıştı. Tam 30 yıl sonra Hollywood eliyle roman 2019’da bir kez daha sinemaya aktarıldı. Louis Creed, karısı Rachel ve iki küçük çocuğuyla birlikte taşrada sakin bir eve yeni taşınmıştır. Şanssız bir trajedi sonucu otobana fırlayan kedileri hayatını kaybedince ailenin dengesi bozulur. Louis çocukları olumsuz etkilenmesin diye kedilerini evin yakınlarındaki ‘hayvan mezarlığı’na gömer. Ne var ki, bu mezarlık eski bir Kızılderili mezarlığıdır ve lanetlidir. Lanet çok geçmeden kedinin yeniden eve dönmesiyle ortaya çıkacaktır. Jason Clarke, Amy Seimetz ve John Lithgow’un rol aldıkları film, en az romanın kendisi kadar tüyler ürperten atmosferiyle dikkat çekiyor.

PET SEMATARY
PET SEMATARY
PET SEMATARY

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77