PERRY MASON

Emmy ödüllü yıldız Matthew Rhys’in başrolde olduğu “Perry Mason”, Amerikan edebiyatının en sevilen savunma avukatlarından birinin yaşadıklarını anlatan heyecanlı bir polisiye dizi.

Yıl 1931, Los Angeles. ABD halkı Büyük Buhran nedeniyle ekonomik olarak çok zor günlerden geçmektedir. Petrolün, olimpiyat oyunlarının ve sinemanın tüm kenti şekillendireceği günler yakınken, kaçırılan bir çocuğun davası tüm ulusu birbirine kenetler. Dava kentin en ünlü savunma avukatlarından Perry Mason’ın önüne geldiğinde, o da karşılaşacağı şoke edici gerçeklerden habersizdir. Ne var ki, basit bir çocuk kaçırma vakası olarak başlayan bu bulmaca, sonunda Perry’nin kendi kurtuluşu için de kilit görevi üstlenecektir. Emmy ödüllü yıldız Matthew Rhys’e yine Emmy ödüllü Tatiana Maslany ve John Lithgow’un eşlik ettikleri dizinin yapımcıları arasında Robert Downey Jr. ve “Game of Thrones”un yönetmen ekibinden Timothy Van Patten’ı görüyoruz. Yazar Erle Stanley Gardner’ın kısa öykü ve romanlarının kahramanı olan Perry Mason, aynı zamanda Amerikan edebiyatının en sevilen savunma avukatı karakteri belki d e. Dizinin de izleyicide aynı etkiyi yapacağına kuşku yok.

Perry Mason
Perry Mason
Perry Mason

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77