X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

ORANGE IS THE NEW BLACK

27 Temmuz’dan itibaren ABD’den 24 saat sonra yedinci ve final sezonu tüm bölümleriyle beIN Connect’te karşımıza çıkacak “Orange is the New Black”te Litchfield çetesine veda etmeye hazırlanın!

Final sezonunun fragmanı 26 Haziran’da yayınlandığından beri “Orange is the New Black” hayranlarının heyecan katsayısı artmış durumda. Özellikle Taylor Schilling’in canlandırdığı Piper’ın Litchfield’den ayrılması hayranları duygusal bir ruh haline sokmuş durumda. Ayrıca, bir önceki sezonun sonunda göçmen mahkumların hapishanede tecrit edilmesi bu sezona damga vuracak meselelerin başında geliyor. Piper’ın dışarı çıkması ve ‘özgür yaşam’a uyum çabaları, sevdiği kadın Alex’in ise daha hapiste yatacak yılları olması hikayenin ilk göze çarpan iskeleti niteliğinde. Bununla birlikte, Taystee’den Nicky’ye, Suzanne’den Red’e diğer kadınların öykülerinin de nereye bağlanacağı merak konusu.

Orange is The New Black
Orange is The New Black
Orange is The New Black

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77