Pennyworth

Dizi, izleyicisini Batman’in sadık uşağı Alfred Pennyworth’ün Londra’daki gençlik yıllarına götürüyor. Bruce Wayne’in babası Thomas Wayne için çalışmaya başlayan Alfred, üstlendiği gizli görevlerde suçluların kabusu olmaktadır. Dizinin başrollerinde Jack Bannon ve Jason Flemyng’i izleyeceğiz.

Eylül Ayının Öne Çıkan Dizileri

Prodigal Son

Tom Payne ve Michael Sheen gibi yıldızları bir araya getiren dizide suçluların adeta zihinlerini okuyan zeki suç psikoloğu Malcolm Bright’ın en muammalı polisiye vakaları bile nasıl çözdüğüne tanık oluyoruz. Bu vakalarda Malcolm en büyük desteği hapiste yatan psikopat babası Martin’den alır.

ABD’den 24 saat sonra 24 Eylül’den itibaren her Salı 21.00

Prodigal Son

Veronica Mars

Güzel aktris Kristen Bell’i yıldızlık mertebesine yükselten 2000’li yılların sevilen dizisi aynı karakterler, benzer bir hikaye örgüsü ve aynı mekanlarla yeniden canlandırılıyor. Veronica bu sezon babasıyla birlikte Neptune’de meydana gelen bir dizi patlamanın ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor.

26 Eylül’den itibaren her Perşembe 22.00

Veronica Mars

Grey's Anatomy

16. sezonuyla artık televizyon tarihinin en efsane yapımları arasına adını yazdıran gerçek bir klasiğe dönüşen dizide yine Dr. Meredith Grey’in renkli maceralarına tanık olma şansı bulacağız.

ABD’den 24 saat sonra 27 Eylül’den itibaren her Cuma 21.00

Grey's Anatomy

How to Get Away with Murder

6. sezonuyla ekrana veda etmeye hazırlanan başarılı mahkeme dramasında bir kez daha Philadelphia hukuk profesörü Annalise Keating ve talebelerinin en karmaşık cinayetlerin bile örtbas edilmesine dair teorilerini izlemek heyecan verici olacak.

ABD’den 24 saat sonra 27 Eylül’den itibaren her Cuma 22.00

How to Get Away with Murder

The Good Place

Gösterilmeye başladığı 2016’dan bu yana kısa sürede bir komedi klasiğine dönüşen dizinin 4. sezonunda Kristen Bell, Ted Danson ve kadronun sevilen diğer isimleri de dönüyorlar. Eleanor ve ‘öteki dünyadaki’ dostlarının başlarından geçenler bu sezon da herkesi gülmekten kırıp geçirecek.

ABD’den 24 saat sonra 27 Eylül’den itibaren her Cuma 20.30

The Good Place

Carol's Second Act

Carol Kenney 50’sini devirmiş, eşinden boşanmış bir kadındır. Öğretmenlikten yeni emekli olmuştur. Nihayet yıllardır hayalini kurduğu doktorluk kariyerini kovalamak için en doğru zamandır! Bu taze medikal komedinin başrollerini Patricia Heaton ve usta aktör Kyle MacLachlan paylaşıyorlar.

ABD ile aynı hafta 30 Eylül’den itibaren her Pazartesi 20.00

Carol's Second Act

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77