X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

ONCE UPON A TIME IN VENICE

Bruce Willis’i yeniden polisiye sularına çeken “Once Upon a Time in Venice” (Los Angeles’ta Gizli Görev), köpeğini çalan acımasız çetenin peşine düşen bir dedektifin eğlenceli hikayesini anlatıyor.

Los Angeles’ın deneyimli dedektiflerinden Steve Ford kendi halinde bir hayat süren, bir süredir hayatında heyecan olmayan bir adamdır. Günün birinde bölgenin güçlü suç çetelerinden biri evine girer ve çok sevdiği köpeği Buddy’yi çalar. Canı gibi sevdiği Buddy’nin çalınması Steve’i hemen harekete geçirir. Asistanı John ve en yakın arkadaşı Dave’den de yardım isteyen Steve’in başındaki tek dert de bu değildir! Bir süredir eski formunu arayan Bruce Willis’in bir nevi ‘sahalara dönüş’ filmi olan “Once Upon a Time in Venice”, oyuncu kadrosundaki John Goodman, Jason Momoa, Famke Janssen ve Thomas Middleditch gibi tanınmış simalarla parlak bir polisiye komedi vadediyor izleyiciye.

Book Club
Book Club
Book Club

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77