X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

OCEAN’S EIGHT

Birbirinden güzel ve akıllı divalardan oluşan oyuncu kadrosuyla “Ocean’s Eight”, sinema tarihinin gördüğü en ilginç soygun çetesini sunuyor bizlere.

Danny Ocean’ın yıllardır görüşmediği kız kardeşi Debbie hapisten çıktığı gibi hemen büyük bir soygun planı yapar. Bunun için de her yıl New York’un merkezinde birçok ünlü ve zengin kişinin katıldığı Met Gala etkinliğini gözüne kestirmiştir. Hemen zeki kadınlardan oluşan bir çeteyi bir araya getirir. Yıllar önce “Ocean’s Eleven” ile başlayan seride George Clooney’nin canlandırdığı Danny Ocean’ın, kurduğu çeteyle yaptığı kumarhane soygunlarına tanık olmuştuk. “Ocean’s Eight”te ise Danny’nin kardeşi Debbie’nin ‘icraatlarını’ izliyoruz. Sandra Bullock’un canlandırdığı Debbie Ocean’ın kurnazlıkta abisinden hiç de aşağı kalır yanı yok. Film tam anlamıyla bir yıldızlar geçidi: Sandra Bullock’un yanı sıra Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina, Dakota Fanning, Richard Armitage kadrodaki yıldız isimler… Tarihin en ilginç çetesinin planladığı bu zekice soyguna kendinizi hazırlayın!

Ocean!s 8
Ocean!s 8
Ocean!s 8

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77