MORTAL ENGINES

“Yüzüklerin Efendisi”nin yaratıcısı Peter Jackson’ın kanatları altında çekilen “Mortal Engines” (Ölümcül Makineler), şehirlerin mobilize olup dolaştıkları fantastik bir gelecek tasavvuru sunan heyecanlı bir aksiyon filmi.

Post-apokaliptik uzak bir gelecekte tüm irili ufaklı şehirler tekerlekler üzerinde gezgin hale gelmişlerdir. Sürekli oradan oraya dolaşan bu şehirler kendilerine enerji üretecek her şeyi yutar, tüketirler. Hatta diğer küçük mobil şehirleri de… Londra da devasa yapısıyla kocaman bir tekerlekli azmana dönüşmüştür. Bu şehre yeni gelen genç bir kadın olan Hester annesinin intikamının peşindedir. Yeni tanıştığı Tom’la güçlerini birleştiren Hester, şehri acımasızca yöneten Thaddeus Valentine’a savaş açar. Peter Jackson filmlerinin görsel efektlerinden sorumlu Christian Rivers’ın ilk yönetmenlik denemesi olan bu yüksek bütçeli fantastik film, Philip Reeve’in popüler romanından uyarlandı. “Yüzüklerin Efendisi”ni de yazan üçlü Fran Walsh, Philippa Boyens ve Peter Jackson’ın kaleme aldıkları filmde Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving, Leila George ve Stephen Lang’i izliyoruz.

Mortal Engines
Mortal Engines
Mortal Engines

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77