Mary Poppins Returns

Sinema tarihinin en ünlü dadısı dönüyor! Bu sene 4 dalda Oscar adayı olan “Mary Poppins Returns” (Marry Poppins: Sihirli Dadı), yılın en eğlenceli ve popüler müzikali.

Yazar P.L. Travers’ın sevilen çocuk romanlarından uyarlanan 1964 tarihli “Mary Poppins” başroldeki Julie Andrews’un da sempatik varlığıyla aynı zamanda sinema tarihinin en özel filmlerinden birine dönüşmüştür. Başı dertte bir aileye derman olacak şekilde gökten bir melek gibi inen bir dadının maceralarını anlatan film tam 54 yıl sonra bu kez Emily Blunt’un varlığıyla bir devam filmine kavuşuyor. Banks ailesinin başı yine darda. Bu kez baba Michael borçları yüzünden ailesiyle yaşadığı evi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Ne var ki, bir kez daha şemsiyesiyle göklerden gelen Mary Poppins, Michael ve ailesinin yaralarına merhem olmaya çalışacaktır. Başroldeki Emily Blunt’un harika performansı, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Meryl Streep, Colin Firth gibi harika isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ve enfes müzikal sekanslarıyla, 4 dalda Oscar adayı olan “Mary Poppins Returns” son yıllardaki en sempatik filmlerden biri.

Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns
Mary Poppins Returns

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77