X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

ABBA şarkılarıyla bezeli ilk filme 10 yıl sonra yapılan devam filmi “Mamma Mia! Here We Go Again” (Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz), Lily James, Andy Garcia ve Cher gibi yıldızların da eklenmesiyle aynı renkli tadı yakalayan eğlenceli bir müzikal komedi.

2008 yılında ABBA şarkıları ve püfür püfür Ege Denizi manzaralarıyla bezeli bir müzikal film tüm dünyada büyük ses getirmiş ve dünya çapında da 610 milyon dolar hasılat elde etmişti. O film “Mamma Mia” idi ve Meryl Streep, Amanda Seyfried, Pierce Brosnan, Colin Firth, Stellan Skarsgaard, Julie Walters gibi usta isimlerin şarkılı türkülü performanslarıyla eleştirmenlerden de tam not almıştı. 2018’de gelen devam filminde ise Meryl Streep daha ziyade konuk oyuncu rolünde. Onun yerine onun gençliğini Lily James canlandırıyor. İlk filmde öz babasını arayan Sophie bu filmde artık dünyaevine giriyor. Bir yandan Sophie’nin düğün telaşına tanık olurken, diğer yandan annesi Donna’nın gençliğine gidiyor ve bu egzotik Yunan adasına yolunun nasıl düştüğünü izliyoruz.

Mamma Mia! Here We Go Again
Mamma Mia! Here We Go Again
Mamma Mia! Here We Go Again

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77