MA

Oscar’lı aktris Octavia Spencer’ı başrolde izleyeceğimiz “Ma”, bir grup genci parti vermeleri için evine davet eden bir kadının nasıl adım adım psikopat yüzünü gösterdiğini anlatan bir korku-gerilim filmi.

Sue Ann yıllardır yalnız yaşayan bir kadındır. Bir gün bir markette bir grup gencin parti vermek için kendilerine mekan aradıklarını duyar. Onları parti vermek için kendi evinin bodrum katına davet eder. Gençler de doğrusu Sue Ann’in sıcakkanlılığından etkilenip daveti kabul ederler. Ne var ki, parti gecesi gelip çattığında daha ilk dakikadan kimi tuhaflıklara tanık olurlar. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Sue Ann’in gerçek yüzüyle karşılaşacaklardır. Oyuncu kadrosunda Octavia Spencer ve Allison Janney gibi Oscar’lı iki aktrisi, Juliette Lewis gibi Oscar adaylığı bulunan bir başka aktrisi barındıran “Ma”, son yıllarda imza attığı düşük bütçeli ve yaratıcı korku filmleriyle anılan Blumhouse şirketinin kanatların altında çekildi. Yönetmenlik koltuğunda ise Spencer’a Oscar kazandıran “The Help” (Duyguların Rengi) filminin yaratıcısı Tate Taylor oturuyor.

MA
MA
MA

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77