Yepyeni diziler ve sevilen dizilerin yeni sezonları Nisan’da beIN SERIES’lerde

En sevilen ve en yeni dizileri üyeleri ile buluşturmayı misyon edinen Digiturk’te dizi kanalları Nisan ayına da yeniliklerle giriyor. Birbirinden iddialı beş yeni dizi severlere merhaba demeye hazırlanırken, beş yapım da yeni sezonlarıyla takipçilerini ekran başına çağırıyor.Yepyeni diziler ve sevilen dizilerin yeni sezonları Nisan’da beIN SERIES’lerde

Nisan’da beIN SERIES’lerde ekrana gelecek yeni diziler şu şekilde;

Coen kardeşlerin aynı isimli filminden esinlenerek çekilen ve dünya çapında sıkı bir takipçi kitlesi edinen “Fargo” 3. sezonuyla beIN SERIES Vice ekranında olacak. Star Wars serisi ve Trainspotting filmiyle hafızalara kazınan İskoç aktör Ewan McGregor’ın iki karakteri birden canlandırdığı Fargo’nun 3. sezonu, 20 Nisan’dan itibaren ABD yayınından 24 saat sonra her Perşembe 22:00’de beIN SERIES Vice kanalında yayınlanacak. Ayrıca, aynı tarihten itibaren ilk 2 sezonu Digiturk Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında olacak.

Nisan ayında en fazla yeni diziyi ekrana taşıyacak olan Digiturk kanalı beIN SERIES Drama’da yayınlanacak ilk yeni dizi “The Arrangement”. 5 Nisan’dan itibaren her Çarşamba 21:00’de ekrana gelecek olan “The Arrangement” Hollywood’un en popüler aktöründen anlaşmalı evlilik yapmak için 10 milyon dolarlık bir teklif alan, genç aktris Megan Morrison’ın heyecan ve entrika dolu hikayesini konu ediniyor.

beIN SERIES Drama’da yayınlanacak bir diğer yeni diziyse “Chicago Justice”. Eyalet Savcısı Peter Stone ve ekibinin suçlularla mücadelesini ekrana taşıyan iddialı yapım ilk sezonuyla 10 Nisan’dan itibaren her Pazartesi 21:00’de beIN SERIES Drama’da izleyilerle buluşacak.

Digiturk’ün dizi severlere bir diğer müjdesi ise “Suits”. Hukuk fakültesinde başarılı bir öğrenciyken suç dünyasına karışıp okulu bırakmasının ardından yaşamını yeniden düzene sokabilmek için New York’un en iyi avukatlarından Harvey Specter’ın bürosunda işe başlayan Mike Ross’un trajik olduğu kadar eğlenceli ve gerilim dolu hayatını anlatan dizi beIN SERIES Drama ekranında izleyiciyle buluşacak. Suits’in 1. sezonu 19 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 23:00’te.

Nisan’da yeni bir yapımla izleyicilerini sevindirecek kanallardan biri de beIN SERIES Comedy. Televizyon tarihinin en başarılı talk show’larından “The Ellen Degeneres Show” 14. sezonuyla 5 Nisan’dan itibaren ABD yayınından 48 saat sonra hafta içi her gün 21:00’da en eğlenceli yapımların adresi beIN SERIES Comedy ekranında olacak.

En sevilen diziler yeni sezonlarıyla Digiturk’te


Nisan ayında, sevilen Digiturk dizileri yeni sezonlarıyla izleyicilerle buluşuyor. Dünyanın en utanmaz ve arsız ailesinin hikayeleri, sevilen dizi “Shameless”ın 7. sezonuyla devam ediyor. Shameless’ın en yeni bölümleri 5 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 00:00’da beIN SERIES Drama’da.

beIN SERIES Vice’da ise “Longmire”ın 5. sezonu Nisan ayında hayranlarıyla buluşacak. Sevilen yapımın en yeni bölümleri 14 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün saat 20:00’de yayınlanacak.

beIN SERIES Sci-Fi’ın sevilen iki dizisi de yeni sezonlarıyla dizi severlere keyifli saatler vadediyor. Zombi olmanın avantajlarını kullanarak güvenlik güçlerine yardım eden Olivia Moore’un maceralarını anlatan “İZombie”nin 3. sezonu 14 Nisan’dan itibaren ABD yayınıyla aynı hafta her Cuma 21:00’da ekrana gelecek.

Bir diğer sevilen beIN SERIES Sci-fi dizisi “The Flash”in ikinci sezonuysa 3 Nisan’dan itibaren hafta içi her gün 20:00’de yayınlanacak.

Güncelleme: 12:10 03 Nisan 2017 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.