Yenilenen beIN GURME’de değişmeyen tek şey damak tadı

Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME, yeni döneminde birbirinden keyifli beş yeni programla izleyicilerinin karşısında.Yenilenen beIN GURME’de değişmeyen tek şey damak tadı

Yenilenen yüzü ve stüdyoları ile dünyaca ünlü şefleri ve yemek kültürü alanında uzmanlaşmış isimleri izleyicileriyle buluşturan, Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME, yeni döneminde birbirinden keyifli beş yeni programla izleyicilerinin karşısında.

Son yıllarda ülkemizde de hızla yayılan 3. Dalga Kahve Akımı’nı gurme gözüyle inceleyen “KAHVE?”, ABD’de yaşayan Simla ve Rüçhan çiftinin Los Angeles’ta atıldıkları Dünya Mutfağı yolculuğunu konu edinen “Dünyaları Yerim”, üniversiteli genç şefleri ekrana taşıyacak olan “Ünişef”, küçüklere de yemek zevkini aşılamayı amaçlayan “Çocuklar Mutfakta” ve ağzının tadını bilen çocuklar için sağlıklı lezzetler sunacak “İştahlı Çocuklar” programları birbirinden keyifli ve özgün bölümleriyle Digiturk’ün en lezzetli kanalı beIN GURME ekranlarında olacak.

Digiturk 21’inci kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME, yenilenen yüzü, yepyeni içerikleri ve sürpriz programları ile izleyicilerini ekran başına çağırıyor. beIN GURME, yeni yüzü ve stüdyolarıyla yerel lezzetlerden dünya mutfağının farklı tatlarına uzanan geniş bir yelpazede, aralıksız devam edecek bir yemek ve gastronomi şöleni sunacak. 

“KAHVE?” ile gurme kahveciliğin engin dünyasına adım atın

beIN GURME, kahveyi basit bir içecek değil yaşam biçimi olarak görenlerin büyük ilgiyle takip edeceği yepyeni bir programa ev sahipliği yapıyor. Uluslararası barista eğitmenliği de yapan kahve uzmanı Sam Çeviköz’ün sunduğu “KAHVE?” her Cumartesi 17:45’te sürpriz konuklarıyla gurme kahve kültürünün ipuçlarını izleyicilerle paylaşıyor. 

Los Angeles’ta lezzet keşfi “Dünyaları Yerim” 

Yıllar önce Türkiye'de tanışarak ABD’de evlenen; ikisi de gezi ve lezzet düşkünü olan Simla ile Rüçhan, dünyanın en popüler şehirlerinden biri olan Los Angeles'ın altını üstüne getirerek, her hafta bir dünya mutfağını keşfediyor. Programda ayrıca ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki birbirinden zengin mutfaklar tanıtılırken, yemeklerin tarihi ve kültürel geçmişleriyle birlikte, yer aldıkları mekânların bulunduğu bölgeler de eğlenceli anlatımlarıyla seyirci ile paylaşılıyor. “Dünyaları Yerim” her cumartesi 17:15’te beIN GURME ekranlarında takipçileriyle buluşuyor.

Genç şefler “Ünişef”te buluşuyor

Türkiye’nin yakın gelecekteki en ünlü şef adaylarını izlemek isteyenler bu programda buluşuyor. Mobil mutfağıyla her hafta bir üniversite kampüsüne konuk olan “Ünişef” programında iki gastronomi öğrencisi kamera karşısında hünerlerini sergiliyor. Onlar yemekleri hazırlarken programın sunucusu oyuncu Kemal Uçar da kampüsteki öğrencilerle sohbet edip yemek konusunda görüşlerini alıyor. Genç mutfağın renkli adresi “Ünişef” her Cumartesi 14:00’te beIN GURME’de.

Gurme olacak çocukların adresi “Çocuklar Mutfakta”

Yeni döneminde her yaştan izleyiciye ulaşmayı hedefleyen beIN GURME, küçükler için eğitici ve eğlenceli bir programı daha takipçilerine sunuyor. Her hafta iki çocuk program şefi Didem Doğru’nun refakatinde önce alışverişe çıkıyor ardından aldıkları malzemelerle kendi yemeklerini kendileri yapıyor. Çocuklara yemek zevki ve sorumluluk bilinci aşılamayı hedefleyen “Çocuklar Mutfakta” her Cumartesi 13:00’te beIN GURME ekranında olacak. 

Küçükler için sağlıklı lezzet saati “İştahlı Çocuklar”

beIN GURME’nin yeni dönemde dikkat çekici bir diğer programı ise “İştahlı Çocuklar” olacak. Bebek ve çocuk beslenmesi konusunda deneyimli blogger ve anne olan Seda Öztezel’in sunacağı programda, 0-5 yaş arası miniklerin hayır diyemeyeceği leziz çocuk yemekleri hazırlanacak, annelere çocuk beslenmesiyle ilgili çok önemli bilgiler ve ipuçları verilecek. Çocuk sağlığı, psikolojik destek ve pedagojik bilgilerin de konunun uzmanı konuklarca paylaşılacağı program, anneler için adeta görüntülü bir kütüphane olacak. “İştahlı Çocuklar” Şubat ayından itibaren hafta içi her gün 11.25’te Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de yayınlanacak. 

beIN GURME yeni döneminde daha da keyifli

Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME yeni yüzü ve stüdyolarıyla izleyicilerine en keyifli ve renkli içeriği sunmaya devam edecek. Digiturk’le devamı gelecek…

Güncelleme: 10:51 23 Ocak 2017 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.