Süper Lig özetleri Digiturk’ün şifresiz kanalı beIN SPORTS HABER’de

Süper Lig özetleri Digiturk’ün şifresiz kanalı beIN SPORTS HABER’de

Süper Lig özetleri, maçların bitiminden 45 dakika sonra ve hafta boyunca Digiturk’ün şifresiz spor kanalı beIN SPORTS HABER’de yayınlanıyor.

beIN SPORTS HABER, Digiturk 83. Kanalın yanı sıra Kablo TV platformu 223. Kanal, Türksat 4A uydusu ve Youtube üzerinden şifresiz yayın yapıyor. Tüm sporseverler ücretsiz izleyebiliyor.


Süper Lig özetleri, maçların bitiminden 45 dakika sonra ve hafta boyunca Digiturk’ün şifresiz spor kanalı beIN SPORTS HABER’de yayınlanıyor. beIN SPORTS HABER, Digiturk 83. Kanalın yanı sıra Kablo TV platformu 223. Kanal, Türksat 4A uydusu ve Youtube üzerinden şifresiz yayın yapıyor. Tüm sporseverler kanalı ücretsiz izleyebiliyor. Süper Lig karşılaşmalarının en önemli anlarını, tartışmalı pozisyonları ve atılan golleri ekranlara taşıyan maç özetleri, beIN SPORTS HABER sayesinde şifresiz olarak tüm futbolseverlerle buluşuyor. Süper Lig’de haftanın açılış maçıyla başlayan maraton, gün boyu yayımlanan haber bültenleriyle tüm hafta boyunca beIN SPORTS HABER ekranında izlenebiliyor.

beIN SPORTS HABER frekans bilgileri:
- Digiturk 83. Kanal
- Kablo TV 223. Kanal
- Türksat 4A uydusu (Frekans: 12379, Polarizasyon: Horizontal (Yatay), Symbol oranı 30000)
- Youtube / https://www.youtube.com/watch?v=9dnUrbU0mB8

Güncelleme: 15:17 23 Ağustos 2019 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.