Ramazan ayının coşkusu bu yıl da Digiturk’te yaşanacak

“Digi RAMAZAN” kanalı bu sene de 11 ayın sultanı Ramazan’ın ruhuna uygun programları ve zengin içerikleri ile tüm Digiturk üyeleriyle buluşacak.Ramazan ayının coşkusu bu yıl da Digiturk’te yaşanacak

Ramazan’a özel programlar arasında; usta şef Eyüp Kemal Sevinç’in birbirinden leziz yemekleri hazırlayacağı, ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu’nun sunumu ve Yrd. Doç. Dr. Kamil Yaşaroğlu’nun yorumlarıyla eşlik edeceği “Lezzetli Sohbetler” programı öne çıkıyor. Program, Ramazan ayı boyunca her gün 19:20’de beIN GURME ile aynı anda Digi RAMAZAN kanalında canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk, tüm üyelerine şifresiz olarak sunulan ve Ramazan ayına özel içerikler yayınladığı “Digi RAMAZAN”ı bu yıl dördüncü kez ekranlara taşıyor.

Digiturk’ün 1 No’lu kanalından yayın yapacak olan “Digi RAMAZAN” ilk teravih namazı ile 26 Mayıs akşamı saat 22:30 itibariyle izleyicilerle buluşacak. Bir ay boyunca tüm Digiturk üyelerine açık olarak yayın yapacak Digi RAMAZAN” kanalında, Ramazan’a özel, zengin içerikler yer alacak.

Cuma Namazı, Kadir Gecesi’ne özel programlar ve Bayram Namazı da Ramazan ayı boyunca Digiturk üyeleri ile buluşacak. Ayrıca iftar ve sahur vakitleri Digiturk ekranlarından dakika dakika takip edilebilecek. Üstelik bu içerikler, Digiturk Portal’da Ramazan Özel uygulamasında olacak. Bu özel uygulamayla dini programlar, ilahiler ve çok daha fazlası Ramazan boyunca Digiturk’lülerin kumandasının diğer ucunda olacak.

beIN GURME’den Ramazan’a özel program; “Lezzetli Sohbetler”
Tıpkı geçen yıl olduğu gibi Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME ve “Digi RAMAZAN” ekranları Ramazan’ı özel bir programla karşılayacak. “Lezzetli Sohbetler”, Ramazan ayı boyunca her gün, iftardan önce saat 19.20’da beIN GURME ve Digi RAMAZAN ekranlarından eşzamanlı olarak canlı yayınlanacak. Ödüllü şef Eyüp Kemal Sevinç’in birbirinden leziz yemekler hazırlayacağı Lezzetli Sohbetler’de, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Kamil Yaşaroğlu sohbetiyle programa eşlik edecek. Ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu’nun sunumu ile gerçekleştirilecek programda sağlık, yeme içme ve Ramazan’da dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konular masaya yatırılırken, birbirinden değerli konuklar keyifli sohbetleriyle izleyici ile buluşacak. Bununla birlikte, “5 Şef”, “Şefin Dünyası”, “İştahlı Çocuklar”, “Bıçağın İki Yüzü”, “Kolay Mutfak”, “Şerife ile Yaşam”, “Çocuklar Mutfakta” ve “Unişef” gibi sevilen programlar da Ramazan boyunca beIN GURME kanalında keyifli bölümleriyle ekranda olacak.

Güncelleme: 15:59 22 Mayıs 2017 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.